2013 Ankara Üniversitesi Ne Zaman Açılacak?

2013 2014 yeni eğitim döneminde sınav sonrasında kayıtlarını tamamlayan öğrencilerin meraklı arayışlarından biri de Ankara Üniversitesi ne zaman açılacak sorusu, bir çok adayın ÖSYM yeni yıl eğitim takviminde öğrenci olarak okuma hakkı kazanması tercihini Ankara Üniversitesi’nden yana yapanların bu soruyu yöneltmesine neden oldu.

İnternet üzerindeki çeşitli haber ve eğitim sitelerinden edindiğimiz bilgide Ankara Üniversitesi 2013 2014 Akademik Takvimine göre 2 Eylül 2013 ile 13 Eylül 2013 tarihleri arasında kayıtların tamamlanması sonrasında 16 Eylül 2013 tarihinde eğitime açılacağı ve derslerin balşayayacağı bilgisini edindik.
Derslerin yeni başlaması, ilk haftaların boş geçmesi havaların sıcak olması gibi bazı bahanelerl okula gitmemeniz durumunda devamsızlık nedeniyle gelecek dönemlerde, o derslerden kalma ihtimaliniz olduğu haberini ta hatılatmak istedik. Bilgiozetim.com ekibi olarak Ankara Üniversitesi ne zaman açılacak 2013 diyen tüm yeni öğrencilere başarılı bir eğitim dönemi dileriz.


EmoticonEmoticon