2013 SBS Yerleştirme Sonuçları Öğren Sorgula Meb.gov.tr

Yeni eğitim dönemi SBS tercihleri yapıldı artık gözleri sosonuçların açıklanacağı tarihe yönelmiş durumda. Tüm adaylara başarılı bir öğrenim dönemi diliyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti Milli Eğitim Bakanlığı 2013 MEB SBS yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak? sorularının yanıtını yazımızın devamında sizlere aktaracağız.

Meb tarafından herharbi bir resmi açıklama şu an itibarı ile gelmiş değil fakat 6 Ağustos 2013 Salı günü SBS sonuçlarının açıklanması bekleniyor.  2013 yılında düzenlenmiş olan dier lys ygs sonuçları jet hızla açıklanmıştı.  Sonuç sorgulama ekranı aracılığı ile sbs 2013 yerleştirme kayıt sonuçlarını resmi web sitesi meb.gov.tr üzerinde öğrenebilirsiniz.

SBS TERCİH SONUÇLARI 2013 AÇIKLANDI MI ?
sbs sinavi 2013 SBS Yerleştirme Sonuçları Öğrennme sorgulama bilgileri hakkında detaylar da şu şekilde; SBS yerleştirme sonuçları açıklandığı andan itibaren öğrencilerin, 12-16 Ağustos 2013 tarihleri arasında asıl olarak yerleştirildiği okula giderek kayıt işlemlerini tamamlamaları gerekiyor.

Yakın zamanda resmi kurum ve haber sitelerinde duyurulduğu taktirde 2013 SBS boş kontenjanlar, hangi Anadolu liseleri boş bilgileri hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.


EmoticonEmoticon