YGS 2014 Sınav Tarihi Ne Zaman Yapılacak?

YGS 2014 Sınav Tarihi Yeni eğitim öğretim dönemi ile ilgili bilgileri araştırmaya devam ediyoruz. Son günlerin en merak edilen arama terimleri arasında öğrenciler için çok önemli bir yeri olan 2013 YGS tarihi ne zaman? gsy 2013 sınav tarihleri açıklandı mı? şeklinde.
2013 2014 yılında da önceki dönemlerde olduğu gibi lise öğrencileri için en önemli aşama. Bu konuda arayış içerisinde bulunan ve yaklaşan ygs stresine kapılan öğrenciler için şu an itibarı ile şunu söyleyebiliriz. Meb Resmi web sitesinde sınavın tam olarak hangi tarihte yapılacağını bilgisi açılnadı. 


Önünüzde uzun bir dinlenme ve çalışma zamanı olduğu konusunda sizleri bilgilendirmek isteriz. İşte merak ettiğini 2014 YGS tüm yurt genelinde 20 Mart 2014 tarihinde meb tarafından belirlenen tüm sınav merkezlerinde aynı zamanda düzenlenecek.

2014 YGS’ye girecek olan tüm öğrenci kardeilerimize Bilgiozetim.com ekibi olarak başarılar diliyoruz. Sizlerde bu önemli basamak hazırlıkları konusundaki yorumlarınızı ve soru ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz.


EmoticonEmoticon