Aşkın Bedeli Oyuncuları Kadrosu Konusu Fragmanı Özeti Tanıtımı

Star Tv Aşkın Bedeli dizisi oyuncu kadrosu merak konusu olmuş durumdan son dönemde yeni sezon dizileri arasındaki rekabet hızla devam ediyor. Bir çok başarılı dizinin yayından kaldırılması insanları müthiş derecede germiş durumda, sebep ise insanların mal para kaynağı olarak görülmesi.. Yani izleyicinin duyguları önemsiz, hatılarsanız hiç kimde ATV ekranlarında yayınlanan başarılı konusu olan Uçurum dizisinin yayından kaldırılmasını hazmedemedi.. Kadın pazarlığı yapan zengin isimler hemen kanala müdehale etti ve durum ortada.. 

İzleyici özellikle günlük dizi konusunda akıllara ilk gelen kanal Fox TV'ye rakip olarak çalışmalar yapan Star TV’nin yeni günlük Aşkın Bedeli dizisi tanıtım fragmanını izlemek için sabırsızlıkla bekliyor.  Kısa süre sonra izleyici ile buluşacak olan ‘Aşkın Bedeli’ Unutma Beni, Beni Affet, Deniz Yıldızı, gibi başarılı projelerin sahibi olan Nilgün Sağyaşar tarafından kaleme alınıyor. Star TV Aşkın Beledi dizinin senaryosu Eylem Akın, Filiz Alp Gezmen tarafınan hazırlanıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Canan Evcimen üstleniyor. 

Aşkın Bedeli Dizisinin oyuncuları kimler? diyorsanız şu şekilde: Göktuğ Alpaşar, Zeynep Aydemir, Yeşim Alıç, Fahri Öztezcan, Kevork Türker, Zafer Demircan, Deniz Bolışık, Ali Mert Yavuzcan.


EmoticonEmoticon