Baba Panik Yapma Yarışması Başvuru Formu Doldur ATV

ATV baba panik yapma üye olma ve katılım şartları hakkında bilgileri yazımızın devamında sizlere sunmaya çalışacağız. Türkiye'nin en fazla izleyici kitlesine sahip olan kanalları arasında kaliteli yayıncılık ilkesi ve sunduğu projelerle uzak ara fark açan ATV kanalı 2013 2014 yılı yeni yayın döneminde izleyicileri için projelerine bir yenisini daha ekledi.

ATV ekranlarında yayına girecek olan eğlenceli, güldüren ve kazandıran  Babalar ve çocuklarının yarıştığı Baba Panik Yapma yarışması katılım formu doldurma şansına sahipseniz yani bir aileniz varsa kesinlikle bu eğneceyi değerlendirmenizi öneriririz.

Baba Panik Yapma Yarışması Başvuru formunda sizlerden istenen detaylar arasında bulunan programa kaç çocuk ile katılacağınız, Çocukların doğum yeri, doğum tarihleri, çocuklarınızın isimlerini ve çocukların eğitim durumları gibi sorular mecut ayrıca yarışmaya katıldığınız şehir ve semt bilgilerini giriyorsunuz. Baba panik yapma üye olma işini tamamlamak için ise formu gönderiyorsunuz sonrasında ATV yönetiminin size dönüş yapmasını bekliyorsunuz. Baba Panik Yapma Başvuru Formu için Burayı ziyaret edin. İyi şanslar.


EmoticonEmoticon