Beni Affet Yeni sezon Ne Zaman Başlayacak 2013

Eekranların en beğenilen günlük dizilerinden biri olan Beni Affet ne zaman hangi kanalda yeniden başlayacak diyen takipçilerimize müjdeli haberi vermekten büyük keyif duyuyoruz. Fısıltı gazetesinden yayılan bazı alılsız haberlerde Beni Affet dizisi artık çıkmayacak final yaptı diyenler olsa da izleyici bu konudu içini ferah tutsun diyoruz.

Yayıncı ve yapımcı kuruluşun ortak kararı ile uzun zamandan beri kesintisiz yayınlanan sevilen aile dizisi Beni Affet 16 Eylük 2013 Pazartesi gününden itibaren yeni sezon da yeni bölümleri ile birlikte izleyici ile buluşacak. Bir önceki sezonda yaşanan ve cevaplanması beklenen sorular nedeniye bu dizi bitemez imkansız diyenlere küçü bir hatırlatma yapmak istedik.

Beni Affet sezon finalii özeti neler olmuştu kısaca özetleyelim Cüneyt Tunç’la evlenmek kararı alan Feride’yi bularak ilanı aşk ilan ediyor. Ayrıca bu durumu engellemek için ise Tunç’un kendi kardeşi olduğunu söylüyor. Feride ise evlilik arifesinde iken Cüneyt'ten duydukları karşısında şoke oluyor yeni bölümde aşklarını daha fazla saklayamayan sevgililer ne gibi zorluklarla karşlaşacak birlikte güreceğiz. Tunç bu durum karşısında ne yapacak. Ayrıca Osman ise Zühre’nin büyük sırrın sonucu ne olacak.


EmoticonEmoticon