Bim Exper EasyPad H7S Tablet Yorumları Şikayetleri Fiyatı Özellikleri

Türkiye'de uygun fiyat denilince aklan ilk gelen kurum hiç şüphesiz Bim Marketler zinciri. Zengin bir ürün arşivine sahip olan ve satışını yaptığı bir çok besin giyim ve teknolojik cihaz fiyatları konusunda ana satış merkezlerine kıyasla daha ucuz fiyatlar felsefesi güden Bim Exper EasyPad H7S Tablet bilgisayarı 2013 itibarıya satış listesine koydu. yorumları

Her hafta indirimli ürünler kampanyası adı altında hazırladığı Bim aktüel ürünleri kataloğı 30 ağustos 2013 tarihli listede Exper el bilgisayarı modeli olan bim exper easypad H7S tablet sorunları ve exper easypad H7S tablet satış fiyatları hakkında detayları Bilgiozetim.com ekibi olarak sizlere aktarmak istedik. Daha önce de uygun fiyatlara satılan bir çok tablet bilgisayarla kıyaslandığında Exper EasyPad H7S tablet iyi mi sorusunun yanıtını yoruma açtık ve satın alan arkadaşların sunduğu bilgileri bir başlıkta toplamak istedik.

Bim aktüel 30.08.2013 ürün katoloğunda yer alan  exper easypad H7S tablet özellikleri şu şekilde;
Android işletim sistemi
1 GB ram bellek hafızası
2 adet kamera
Wi-Fi kablosuz bağlantı özelliği 
4 çekirdek ekran kartı grafik desteği
7 inç ekran boyutu
Cortex modelli A9 1.2 GHz işlemci
370 gram ağırlığında
Exper Tablet EasyPad H7S Resimleri


Exper Tablet EasyPad H7S artı ve eksileri hakkında tecrübe yorumları ve detayları şu şekilde;
Alışıla gelmiş boyular olan 10" standartı bu üründe 7 inç’lik ekran boyutu olarak değiştirilmiş yani daha küçük. Ürünün batarya kalitesine gelince genel kullanımda Exper Tablet EasyPad H7S Şarjı kaç saat gidiyor ne kadar sürüyor diyenlere yanıtımız bir kaç saat civarında.. Kaç kişi bu durumdan memnun olur bilmiyoruz. Tasarıma ve sunduğu özelliklere bakılırsa işlemci yeteri derecede tatmin edici. Ekran kartı desteği de youtube üzerinden donmadan video izlemenize olanak sağlayabilir. Ürün genel tablet fiyatlarıyla kıyaslandığında daha uygun. Ürün garanti süresi 2 yıl. Genel fiyat 200 TL civarında, Bim Aktüel'de satış fiyatı 150 TL.

Buradan bir sonraki yazımızdan sunduğumuz 30 ağustos 2013 Bim Aktüel İndirimli Ürün kataloğu listesinde bulunan diğer ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Sizlerde edindiğiniz Bim Exper EasyPad H7S Tablet hakkında bilgileri düşüncelerinizi, yorum bölümünden paylaşarak alacak olan arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

2 yorum

bu tableti aldım ve neredeyse 3 gündür sarj etmeye çalısıyorum bir türlü %100 olmuyor %99 da sarj oluyor diye gösteriyor bir türlü tam dolmuyor
bu konu hakkında herhengi bir bilgi almam mümkün mü?

garantiyemi göndermeliyim yoksa beklemelimiyim ??


EmoticonEmoticon