Bir Milyon Kimin Başvuru Formu Doldur Show TV Habertürk Gazetesi

1 Milyon Kimin? Yarışması Katılım formu doldurmak isteyenler Habertürk gazetesinden yayınlanacak soruların doğru yanıtlanması sonucunda talihli okurları zengin edecek.  Show TV ekranlarında yayınlacak olan ve son zamanların en çok merak edilen projelerinden biri olan 1.000.0000 TL para ödülllü bilgi yetenek yarışması detaylarını yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

Birmilyon kimin yarışmasında birinciye Ülkemizde bir ilk olacak ve kazanana verilecek olan en büyük miktar  verilecek. HABERTÜRK GAZETESİ ve Show TV iş birliği ile dağıtılacak olan 10.000 soruluk kitapçıkta soru ve cevapları yer alacak.

Jüri üyeleri yarışmaya katılmaya hak kazananlara gazetenin dağıtacağı 10.000 bin soruluk kitapçıktan 10 soru soracak. 10 soruyu da doğru bilen adaylar yarı finale çıkacak. Bilgiozetim.com Sonrasında ise toplamda 13 kişinin katılacağı büyük final için 13 hafta boyunca eleme yapılacak. Birinci olan ise 1.000.000 TL para ödülünün sahibi olacak.

Bir Milyon Kimin? yarışması elemeleri; İstanbul, İzmir, Mersin, Malatya, Trabzon, Ankara, Kayseri illerinde yapılacak. Bir milyon kimin Yarışma finali 31 Aralık 2013 tarihinde yapılacak. Ayrıntılar için birmilyonkimin.com sayfasını ziyaret edin.


EmoticonEmoticon