Bursaspor TV Frekansı 2013 Turksat Yeni Güncel Uydu Şifreleri Kodları

Bursaspor TV izle, Türkiye'nin sevilen ve büyük ilgiyle takip edilen televizyon kanallarından biri olan Bursaspor TV canlı yayın hizmetlerini internet üzerinden online olarak a sunmaktadır. Bu yazımızda 2013 Bursaspor TV yeni uydu frekansları Türksat 1C/2A/3A at 42.0°E üzerinden yayın yapmamaktadır.

İlerleyen yazılarımızda Bursaspor TV günlük yayın akışı ve haftalık yayın akışı bilgilerini de sunacağız. Ayrıca Bursaspor TV dizileri hangi günlerde yayınlanıyor. En sevilen yeni yarışma ve eğlence programları ile birlikte Bursaspor TV spor haberleri bülteni yayın saatleri günleri tarihleri gibi detayları da sizlere aktaracağız.

Dilerseniz Bilgiozetim.com TV Dünyası kategorimizi ziyaret ederek popüler dizilerin oynucu kadrosu ve Biyografi bölümümüzden de sevilen oyuncuların hayatları hakkında vikipedi blgilerine ulaşabilirsiniz.

Bursaspor TV yayın hayatına 16 Mayıs 2009'da IP tabanlı başladı. Zengin içerik ve hızlı habercilikle www.bursasportv.com adresinden yaptığı yayınla kısa sürede yeşil beyazlı taraftarın beğenisini kazanan Bursaspor TV Türkiye'nin dördüncü kulüp kanalı oldu.

21 Mart 2011 ise Bursaspor TV için dönüm noktasıydı. Bursaspor TV, 21 Mart 2011 saat 11.00'de Türkiye'nin saygın yayıncılık platformu olan Digiturk'te yer almaya başladı.

Digitürk 73. kanalda 24 saat boyunca izleyiciye yeşil beyazlı kulüp hakkındaki her şeyi taşıyan Bursaspor TV, canlı yayınını ve özel haberlerini internet sitesi üzerinden de vererek yeşil beyazlı taraftarın takımına ulaşmasını daha da kolaylaştırdı. Canlı yayın için resmi web sitesi bursasportv.com sayfasını ziyaret edin.


EmoticonEmoticon