Facebook Giriş E Posta Adresimi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Dünyanın en çok ziyaret edilen en uzun süre kullanılan ve en çok üyesi olan sosyal paylaşım sitesi Facebook kullanıcıları bazen bütün gün çıkmadıkları Face'de bazı sorunlarla karşılaşıyorlar. Bu durum bazen sistemsel bazen ise kendi hatalarından dolayı kaynaklanıyor. Faceye girişi eposta adresimi hatırlamıyorum sorusu en sık kullanılanlardan biri. Gerçi bu sorun diğer liste başı paylaşı sitesi Tweetter'da da yaşanmakta.

Bu yazımızda face mail adresimi hatırlamıyorum, sorusuna yanıt arayan fesbuk giriş mail adresimi hatırlamıyorum diyen Bilgiozetim.com takipçilerine destek sunmaya çalışacağız. faceye giriş için kullandıkları maili hatırlamayanlar alt kısımda sunduğumuz maddeleri inceleyebilir bu da büyük ihtimalle hesaplarına giriş yapmalarına yardımcı olacak.

İlk yöntem bir daha posta adresinizi kullanmanızı bile gerektirmeyecek öneri. Eğer bir kullanıcı adı belirlemişseniz rahatlıklıa facebook giriş sayfasında eposta kısmına kullanıcı adı ve şifrelerini yazarak girerler. Bu özellik hesabınızda size ait olan kişiselleştirilmiş Facebook internet adresinizdir bunu öğrenmek içinse internet tarayıcınızın adres çubuğunda "facebook.com/" kısmından sonra görünen isimdir.

Facebook hesabınıza bu şekilde giriş yaptıktan sonra ayarlar kısmına girerek unuttuğunuz email adresinizi öğrenebilir değiştirebilir veya ek güvenlik seçenekleri ekleyerek unuttuğunuzda cep telefonunuza hatırlatma göndermesini sağlamak amacı ile telefon numaranızı ekleyebilirsiniz. Buna rağmen Facebook'a giriş yapamayanlar varsa alt kısımdaki yorum bölümünden sorunlarınızı şikayetlerinizi paylaşın.


EmoticonEmoticon