Kanada İşçi Alımı 2014 Kanada İş Başvurusu Formu Doldur

2013 Kanada eleman alımları hakkında bilgi. Ülkemizde son yıllarda artan işsizlik ve bunun yanı sıra zorlaşan ve git gide pahalılaşan hayat şartları nedeniyle bir çok Türk vatandaşı şansını yurt dışında denemek amacıyla çeşitli arayışlara girmil durumda. Bu konuda edindiğimiz bilgiler dahilinde sizlere yardımcı olmak istedik.

Son zamanlarda uluslar aradı alanda işçi alımı yapan ülkelerden biri ise geniş topraklara sahip olan fakat az bir nüfusa sahip olan Kanada Hükumetidir.. Amerika kıtasında bulunan ve Amerika Birleşik Devletleri ile sınır komşusu olan Kanada'da çalışmak isteyen, ailesine ve çocuklarına daha kaliteli yaşam standartları sunmak isteyen tüm anne ve babalara Kanada 2013 İşçi Alımları ve 2014 Kanada Kalifiye İş Başvurusu Yapma detayları hakkındakid etayları yazımızın devamından edinebilirsiniz.

Çeşitli haber siteleri ve kanallarda duyurulan habere göre Kanada 2013 yılında l3bin Kalifiye işçisi alımları yapacak. Kanada Vatandaşlık ve Göçmenlik Bakanı Jason Kenney elektrikçi, kaynakçı, ağır iş makinaları operatörü ve petrol boru hatları dahil bir çok alanda çalışacak işçilere ihtiyaç olduğunu açıklamasını yaptı. Bilgiozetim.com Kanada Mississauga kentinde 2013 2024 yılı iş sektörü canlandırma projesi adı altında yapılan basın toplantısında Bakan Kenney, Skilled Trades Stream yani (Kalifiye Eleman Akışı) adını verdikleri projei için göçmen işçilere çağrı yaptı. Kanada eleman alımları için başvurular 2 Ocak 2013 tarihinden itibaren yapılabilecek.

Kanada'da Kalifiye iççi olarak çalışmak için İş Başvurusu yapacak adaylardan istenen özellikler ise şu şekilde;
Temel seviyede İngilizce bilmek, (kendini anlatabilecek kadar)
En az 2 yıl iş tecrübesine sahip olduğunuzu belgelemek,
Kanada hükumetinden bir iş teklifi aldığınızı belgeleyen evrak veya  bir eyalet alımları şartlarına hazır iş olduğuna dair duyuru ilan
Sahip olduğunuz beceri ve tecrübelerin Kanada Ulusal Mesleki Sınıflandırma Sistemi’nde olduğunu belgeleyen evraklar.


EmoticonEmoticon