O Ses Türkiye 2014 Başvuru Formu Doldur Acunn.com Kayıt ve Elemeler

Star TV ekranlarının en çok izlenen ses, yetenek, şarkı yarışması O Ses Türkiye yarışması 2014 elemelerine katılıp hayallerini gerçekleştirmek isteyen tüm adaylar için geri sayım başladı. Türkiye'nin en başarılı yapımcılarından biri olan Acun Ilıcalı’nın tarafından hazırlanan O Ses Türkiye yarışması 2013 2014 yeni sezonda da izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Murat Boz, Mustafa Sandal, Hadise ve Hülya Avşar gibi biribirnden başarılı şarkıcı, söz yazarı ve besteci ünlülerin tercihleriyle finale kalmayı başaran genç yeteneklerin 2014 O Ses Türkiye yeni jüri üyeleri kimler olacak o da ayrı bir merak konusu haline gelmiş durumda. Bilgiozetim.com Türkiye’nin en çok izlenilen şarkı yarışması O Ses Türkiye yarışmasına üye olmak istiyorum sesime güveniyorum yetenekliyim diyorsanız yapmanız gereken yazımızın devamında paylaşacağımız resmi web sitesini ziyaret ederek üyelik formunu doldurmak.

Sonrasında Acun Ilıcalı ve Star TV yetkilileri tarafından elemeler için çağırılacak ve yeteneğinizi konuşturacaksınız. Büyük ihtimalle de bu sezonda da üstte isimlerini saydığımız 4 jüri üyesinin takımına seçilip finalde büyük ödül için yarışabilirsiniz ederek büyük ödülü kazanabilirsin. O Ses Türkiye Başvuru Formu için acunn.com/o-ses-turkiye/basvuru sayfasını ziyaret edin. Şimdiden başarılar.

Not: Yarışmaya alt kısımdan yorumla katılmak isteyenler telefon ve açık adres gibi kişisel bilgilerini paylaşmayın sadece yarışma için kullandığınız mail adresi yeterlidir. Aksi halde yorumlarınızı yayınlayamayacağız.


EmoticonEmoticon