Özlen Vural Kimdir? Nereli Kaç Yaşında Biyografi Vikipedi Resimleri

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Laborant Özlen Vural hayatı hakkıda bilgiler sunmaya çalışacağız. AA'nın haberine göre kısaca medyada bu kadar yer alma sebebini aktaralım, Özlen Vural, internet dünyasının en çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Facebook üzerinde yaptığı bir yorum nedeniyle taciz, ölümle tehtid, saldırı ve hakaretlere maruz kaldı. 

Görev yaptığı Ağrı ilinin Patnos İlçesi'ndeki Devlet Hastanesi'nde laboratuvar teknisyeni olarak görev yapan Özlen Vural, Facebook'ta bir arkadaşının yaptığı paylaşıma "Patnos'u klozete atıp üzerine sifonu çekesim var" cümlesinin yer aldığı bir yorum gönderdi. Bunun üzerine örgütlenen bazı kişilerce evi taşlanan, ölümle tehtid edilen Özlen Vural, Eleşkirt Devlet Hastanesi'ne tayin edildi.
Yaptığı yorumu beğenen arkadaşları M.D. ve F.A'ya da çalıştıkları hastane tarafından para cezası verildi. tehtidlerin devam etmesi üzerine mahkeme kararı ile polis koruması tahsis edilen 25 yaşındaki Varol sonunda  memleketi Adana'ya tayin edildi. Evine döndüğü içim mutlu olan Özlem Varol facebookta son olarak "Allah o topraklara basmayı mecbur etmesin. Kaldığım evi bile taşlamaya kalktılar" şeklinde bir yorum paylaştı.

1 yorum so far

Güzelde hatunmuş , taşlanırmı hiç :( . çiçek gibi :)


EmoticonEmoticon