2016 Kadir Gecesi Resimli Mesajları Facebook Paylaş Güzel SMS Sözleri

Ramazan ayının son günlerini yaşadığımız şu tarihlerde Kutsal kitabımız Kur-an'ı Kerim'in indirilmeye başladığı o mübarek gecenin temsili olarak belirlenen tarihi bu sene 1 Temmuz 2016 Cuma akşamı başlıyor ve 2 Temmuz Cumartesi sabahına kadar devam ediyor. Ramazan boyunca Show TV, Kanal 7, ATV kanalları üzerinden Necmettin Nursaçar, Mustafa Karataş ve Nihat Hatiopoğlu gibi değerli ilahiyatçı profesötlerin anlamlı sohbetleri, dini konulardaki paylaşımları da evletimizi renklendirdi.

Dünya genelinde İslam aleminin en özel ve en değerli gecelerinden biri olan Kadir Gecesi çok kısa süre sonra Müslümanları kucaklayacak. Mübarek ve bereketli Ramazan ayının bitişinin verdiği hüznü hafifleten, yüce kitabımız Allah Kelamı Kur-an'ı Kerim'in Cebrail A.S. aracılığı ile Peygamber efendimiz Hazreti Muhammed S.A.V.'e inmeye başladığı gece olan Kadir Gecesi'ni kutlamanın verdiği huzur ve gururun mutluluğunu paylaşıyoruz.

Rabbimiz değerlenine önem veren örf adet ve ahlak yapısına sahip olan tüm ailelerimizin Oruçlarını kabul eylesin. ve Daha nice değerli, anlamlı, bereketli Ramazan aylarına kavuşmayı ve hakkıyla ödemeyi nasip etsin. Bizlerde Bilgiozetim.com ekibi olarak sizer için en güzel Kadir Gecesi tebrik mesajları konumuzu sizlere sunmak istedik.

Sizlerde yazımızın devamında sunduğumuz 2016 en güzel resimli Kadir Gecesi tebrik kartları ile facebook ve twitter üzerinden arkadaşlarınıza, büyüklerinize, sevdiğiniz insanlara bu güzel ve anlamlı gecenin maneviyetını yaşamalarını sağlayabilirsiniz. Umuyoruz ki Allah bu mubarek gecede tüm İslam aleminin hayır dualarını kabul eder ve muradlarını nasip eder diyoruz.

Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimiz’e.

Kadir Gecesi dileklerimizi, isteklerimizi Allah'a arz etmek için de değerli bir fırsattır. Kadir Gecesi, Bilgiozetim.com Allah'ın rahmet ve bağışlanmasının sağanak halinde yeryüzüne indiği, dileyen her müminin armağanlara gark ettiği bir gecedir. Hepimize hayırlı olsun.

Bir gül gönderiyorum, yaprağında iman, dalında sevgi, kokusunda Muhammed, renginde nur var. Haneniz huzurla kalbiniz nurla dolsun, Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

Rüzgarın kemanını çaldığı ve yağmur damlalarının percerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp, keşke dediğin tüm güzelliklerin sizin olsun.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kadir geceniz hayırlı olsun

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kadir geceniz hayırlara vesile olsun.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların Kabul olsun bu gece. Kadir gecen mübarek olsun..


EmoticonEmoticon