2016 Ramazan Bayramı Resimli Mesajları Facebook Paylaş Kısa SMS Sözleri

 Kısa Anlamlı Sms ve Ramazan Bayramı tebrik mesajları hakkında arayışları olan takipçilerimize birbirinden güzel kısa 2017 Ramazan bayramı kutlama mesajları derledik. Allah zalim israil zulmüyle inleyen Gazzeli Müslüman kardeşlerimize de bayramı mutluluğunu ve düşmanları karşısında zafer coşkusu yaşamayı nasip etsin. Âmin.
2016 Resimli Şeker Bayramı tebrikleri face paylaş. Reasimli Ramazan Bayramı anlamlı sms mesajlar paylaş, Ramazan Bayramı güzel sözler resimli yazılar.. Dilerseniz bu güzel mesajları sevdiğiniz insanlarla, yakın akrabalarınızla, görüşemediğiniz sevdikleriniz, arkadaşlarınız dostlarınızla facebook ve twitter üzerinden paylaşabilirsiniz.

Koskoca bereket ve huzur dolu bir Ramazan ayını geride bırakmanın verdiği burukluğun hüznünü 3 gün sürecek olan güzel Ramazan Bayramı sevinci ile kutlayacak olmanın huzurunu yaşıyoruz. Bilgiozetim.com ekibi olarak tüm Türkiye ve Dünya müslümanlarının bu değerli Ramazan Bayramlarını en içten dileklerimizle kutlar, bu güzelliğin tüm Dünya insanlarına mutluluk, barış getirmesini diliyoruz.

Uzak şehirlerde yakınları ile birlikte görüşme üzere yola çıkacak olan tüm vatandaşlarımıza dikkatli, sakin ve sağduyulu olmalarını rica ediyoruz. Yolunuz yakınlarınıza kavuşmak üzere olsun, dikkatsizlik, gerginlik ve kavgalardan uzak durun diyoruz. Acele ederek yolunuzu Ahirette tamamlamayın, ecele gitmeyin. İyi bayramlar.


EmoticonEmoticon