Sana Bir Sır Vereceğim Aylin Öldü mü? Demet Özdemir Ayrılıyor mu?

Ekranların yeni gözdesi Sana bir sır vereceğim dizisi Aylin karakteri karakterini canlandıran Demet Özdemir'in diziden ayrılacağı dedi koduları hızla yayılmaya başladı. Saan Bir Sır Vereceğim Tilki Aylin ölecek mi? Gelecek bölümde sorunun kesin yanıtını alacağız.

Bu hafta 8 bölümünü izlediğimiz Fox TV'nin çiçeği burnunda yeni sezon projesi Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde ilginç ve heyecan verici olaylar gerçekleşmeye başladı. İzleyicinin merakla cevabını aradğını soru ise henüz yeni başlayan izlenme rekorları kıran ve reytin başarısı da yükse olan bir dizi de kilit rol alan Tilki lakaplı Aylin'in ölüp olmeyeceği konusu...

Bize göre Aylin'in diziden ayrılması yani ölmesi Sana Bir Sır Vereceğim dizis bitti mi? bitecek mi sorularını da beraberinde getirir. Tilki Aylin bir akvaryum içerisinde ölümü bekliyor. Binanın duvarındaki ilginç yeni geç kaldın mesajı da ayrı bir merak konusu.

Sizce Sana bir sır vereceğim Aylin ölüyor mu? ölmeli mi veya Sana bir sır vereceğim dizisi yayından kaldırılacak mı? izleyici olarak düşünceleriniz paylaşabilirsiniz.

10 yorum

aylin gitmesinn lütfen aylin giderse film izlenmez

AYLİN ÖLMESİN yoksu tadı kaçar dizinin hiç izlenmez lütfen yaa

ya aylin ölmesin lütfennnn....

yaaaa aylin ölmesin çok fıstık bir kız

aylin tilki çok yakışıyor.

yook yaa Aylin ölmedi ama asıl konu şimdiki yani 22. bölümde ölücek mi?? Yaa

Aylin cok guzel bi kiz o olmesin

aylin ölmesin

aylin ve tilki sakin olmeyin yoksa dizinin keyfi cikar ve hic kimse bakmas artik

nolur aylin diziden çıkmasın yoksa hiç kimse izlemez dizinin anlamı kalmaz


EmoticonEmoticon