Turkcell T40 Yorumları Şikayetleri Fiyatı Özellikleri Tanıtımı Video izle

Türk yapımı olarak 2013 yılı ortasında piyasaya sürülen Turkcell T40 Özellikleri ve Fiyatı konusunda edindiğimiz bilileri sizlere aktarmak istedik. Kısa süre önce TV ekranlarından reklamı yapılan ve internet üzerinde de bir çok teknoloji bilişim sitesinde de ayrıntılı olarak tanıtımı yapılan Turkcell'in yeni telefonu T40 yorumları da merak konusu haline gelmiş durumda.

Özellikle de Türk malı olarak tanıtılması Türk mühendisler tarafından tasarlanmış olması milli değerlerine düşkün olan Türk halkını da çok etkilemiş durumda. işte merak edilen T40 marka Türk yapımı telefonun özellikleri ile ilgili detaylar.
Özellikleri
Turkcell T40 Eylül ayı sonunda ülkemizde satışa sunulacak. 1,2 GHZ çift çekirdek Qualcomm 8225 işlemciye ve Android 4.1 JellyBean işletim sistemi ile 4" boyutunda ekrana sahip 1 GB Ram belleği yanı sıra harici Bilgiozetim.com 4 GB depolama hafızası NFC desteği olacacak.Telefonun ağırlığı 136 Gram, kalınlığı 10,85 mm olacaktır.Turkcell T40 fiyatı kesin olmamakla birlikte internet üzerindeki yorumlarda 700 TL civarlarında olacağı belirtiliyor.
Yorumları Tanıtımı Video izle
İlk Türk yapımı Turkcell T40 marka cep telefonu modeli hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?


EmoticonEmoticon