Veliaht Şarkı Yarışması Başvuru Formu Doldur ATV 2013

ATV Veliaht şarkı programına tatılmak istiyorum diyenler eksinlikle acele etsin. Son zamanlarda ünlü olma merakı ikiye katlanmışken bu durumu değerlendirmeyi iyi başaran özel televizyon kanalları da çeşitli yarışma programları hazırlamaya devam ediyor. Yetenek Sizsiniz, O Ses Türkiye, Bir Şarkısın Sen, Popstar Alaturka derken şimdi de Veliaht Yarışması izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

ATV yayın yönetimi tarafından düzenlenen yeni sezon yarışma programlarından biri olan Veliaht katılım formu doldurmak ve hayatının rüyası için en büyük adımlardan birini atmak isteyenler kısa süre sonra hayallerine kavuşalacak.
Şarkı ses yetenek yarışması olarak izleyicinin beğenisine sunulacan olan Veliaht yarışması jüri üyeleri kimler? diyorsanız Ümit Besen, Bilgiozetim.com, Kibariye, ve Yıldız Tilbe gibi ünlü yetenekler. Kısa süre içerisinde araştırıp hayatları hakkından vikipedi biyografi detaylarını aktaracağız.
Sesime güveniyorum ben bu işi yaparım diyorsanız çok yakında ATV'de yayınlanacak olan şarkı yarışması Veliaht başvuru formu doldurman için ATV.com.tr resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Şimdide başarılar.


EmoticonEmoticon