2014 Bugün Ne Giysem Hangi Kanalda Ne Zaman Saat Kaçta Çıkıyor?

Önceki sezonlarda Show TV ekranlarında yayınlanan sevilen moda programı Bugün Ne Giysem 2013 aşağı yukarı yine aynı kadrosu ile dolu dizdin yoluna devam ediyor. Sert eleştirileriyle moda dünyasına girmeye heveslenen narin kızların yerden yere vurulduğu sevilen yarışma programı artık Fox TV ekranları üzerinde izleyici ile buluşacak.

Büyük bir ilgiyle takip edilen ve ülkemizde moda namına söz sahibi olmayı başarmış tecrübeli tasarımcıların jüri üyeliği eşliğinde yeni moda yüzlerinin seçildiği 2013 Bugün ne giysem yeni sezon ne zaman başlıyor? ve ayrıca bugün ne giysem hangi kanala geçti? sorusunun yanıtını arayanlara da hemen yanıt verelim.

Yeni sezonda yarışma programları olsun, kaliteli dizi filmleri olsun ışığını ve çizgisini yükseltmeyi başaran Fox TV ye transfer olan Bu gün ne güysem yarışması yeni bölümleriyle Hakan Akkaya, Nur Yerlitaş ve İvana Sert jüriliği ve sunumuyla izleyici ile buluşacak. Yarışma Fox ekranlarından hafta içi her gün saat 11:00'de çıkacak süylentileri var fakat henüz kesinleşmiş değil.


EmoticonEmoticon