2014 10000 Koruma Memuru Alımı Yaş Sınırı Başvuru Şartları Tarihleri

2014 Emniyet 10 bin koruma görevlisi alımı yapacacağını bildirdi. Yeni 10 000 koruma olımı başvuru formu doldur mak için gerekenler. Onbin koruma memuru ilanlarıDevlet koruma görevlisi alımları ne zaman yapılacak?Olaylı Galatasaray Beşiktaş maçı sonrasında alınan kararla Egm bekçi alımı 10 bin özel güvenlik görevlisi alımı yerine 10bin polis alımları yapacak. Yazımızın devamında 2014 10 Bin polis alımı şartları ve emniyet müdürliği bekçi alımları başvuru şartları hakkında detaylı bilgileri aktarmaya çalışacağız.

İçişleri Bakanı Muammer Güler tarafından yapılan açıklamaya göre Özel Güvenlik Yasası kapsamında emniyete alınması gereken stad ve okul gibi hassas bölgelerin korunması amacı ile 10 bin Koruma Memuru alınacak. Olaylı maçlarda sonrasında alınan ani kararlarla stadlarda ve çıkması muhtemel olaylar nedeni ile üniversiteler gibi eğitim kurumlarında can güvenliğinin maksimum derecede sağlamak ve kontrol altına almak üzere 10 bin Koruma Memuru alınmasının planlandığını ekledi.

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD’de Türk gazetecilere yaptığı açıklamada stat ve üniversitelerdeki özel güvenlikle ilgili yeni uygulamalar geliştirileceği bilgisini paylaşmıştı.
10.000 Yeni koruma memurları alımları şartları 28 yaş sınırı gerektiriyor. Yeni alınan koruma memurları Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık ve Türkiye Büyük Millet Meclisi gibi bölgelerde de görev alabilecekler. Yaşı tutanlar 6 aylık eğitimi aldıktan sonra göreve başlayacaklar. İlk ve ortaokul mezunları başvurabilecek mi bunuda araştırıp ekleyeceğiz.
Emniyet 10 000 koruma alımı başvuru formu doldur mak isteyenler egm.gov.tr sitesini ziyaret edebilirler. Yorum bölümünden özel memurluk başvurusu yapmak isteyenler sadece kayıt amacı ile kullandıkları mailleri yazınız. Açık adres ve Telefon numarası bulunan yorumlar onaylanmayacak.


EmoticonEmoticon