22 Eylül 2013 GS BJK Maçı Tatil Edildi Beşiktaş 3-0 Mağlup Sayılacak mı?

22.09.2013 Tarihinde İstanbul Olimpiyat Stadında oynana Galatasaray Beşiktaş derbi maçı olaylı bitti. Butbola yakışmayacak kesinlikle kabul edilemeyecek olayların yaşandığı BJK GS maçı özeti golleri ve skoru ntvspor, trtspor, lig tv 77 kanal ve digiturk üzerinden yayınlanacak. 22 eylül 2013 GS BJK maçı facebook twitter geyikleri de haber sitelerinde hemen yer aldı..

Centilmenlik dışı olaylar Galatasaray'lı Drogba'nı attığı 2 gol sonrasında maç skorunu 2-1 yapması nedeniyle meydana geldi. 90 dakika oynanan maç hakemin kararı ile 4 dakika uzatıldı. Fakat 90+2'de GS'li futbolcu Melo'nun kırmızı kart görmesi sonrasında skoru hazmedemeyen Beşiktaş taraftarı sahaya indi.
Beşiktaş sporun seyircisi Çarşı grubu maçın bitmesine 2 dakika kala saha bastı. Ekranlara üzücü bir şekide yansıyan görüntüler sonrasında TFF'nin vereceği kararın Maçın ertelenmesi olacağı gönünde, bu da demek oluyor ki Galatasaray Beşiktaş karşısında 3-0 hükmen galip geldi. Özellikle Dost takım BJK taraftarından beklenmeyecek bir davranışın yapılması yadırgandı. Sizlerde 22.09.2013 GS BJK Maçı hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.


EmoticonEmoticon