80ler Ne Zaman Başlıyor 2013 Seksenler Yeni Sezon Yayın Tarihi

Seksenler dizisi ne zaman başlıyor? TRT ekranlarında yayınlanan ve oldukça büyük ses getiren yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği Seksenler adlı dizi yeni sezon başlangıç tarihi merak konusu oldu. TRT’nin yeni sezon projeleri arasında başarıyı yakalayan dizisi 80ler 25 Haziran 2013′te 69. bölümü sezon finali yapmıştı. Yaz tatilinin bitmek üzere olduğu ve havaların serinlemeye başladığı şu günlerde izleyici biten ve sezon finali yapan dizilerin yeni bölümlerinin ne zaman çıkacağını merak etmeye başladı.

Sezon finali yapmasına rağmen 8 Ağustos 2013 tarihinde bir değişiklik yapılarak Seksenler Bayram Özel bölümü yayınlanmıştı. Konu olarak insanları özledikleri henüz teknolojinin insanların duygularını esir alamadığı başların daha kuvvetli olduğu yere götürmesi nedeniyle beğeni toplamuştı. Seksenli yıllardaki Türkiye’de yalanan dostuk, sıradan insanların değerli mahalle hayatları, komşuluk ve yaşam hikayeleri ile ilgilyle takip edilmeye devam ediyor.
2 sezondur izlediğimiz e 2013 2014 yeni yayın döneminde 3. sezonunu izleyeceğimiz Seksenler dizisi 24 Temmuz’da yeni bölüm çekimleri için sete geri döndü fakat bu dönemde bazı oyuncuların hazırlanan senaryo gereği diziden ayrılacağı haberi üzüntü sebebi oldu. Seksenler yeni sezon kadrosu netleştiğinde diziden ayrılan oyuncular kimler bilgilerini de sizlere sunacağız. Seksenler 70. bölümü 27 Ağustos 2013 tarihi itibarı ile hayranları ile buluşacak…


EmoticonEmoticon