Aldırma Gönül Bitti mi? Neden Kaldırıldı? Niye Yayınlanmıyor?

ATV ekranlarında izleyici ile bulıuşan ve ilk dönemde büyük bir izleyici kitlesi yakalamayı başaran aldırma gönül dizisi neden bitti? Evet şaşırtıcı fakat insanları bu soruyu sormaya iten nedenler var malesef. Değerli takipçilerimiz ATV ekranlarında hatırlarsanız aynı sorun süper bir dizi olan ve gerçekleri gün yüzüne vuran UÇURUM dizisi de final yaptırılmıştı.

 Şaşırtıcı ve beklenmedik şekilde ekranlara veda eden bir dizi de yeni sezon projelerinden biri olan Aldurma Gönül dizisi. Herkesin şaşkınlıkla karşıladığı bu güzel dizinin yayından kaldırlma sebebinin ne olduğunu sizlere aktarmaya çalışacağız.

Aldırma Gönül dizisi neden yayınlanmıyor? ATV ekranlarında hafta içi her Perşembe izlediğimiz sevgi aşk ve aile kavramını işleyen Şahin Irmak, Ulvi Alacakaptan ve Tülin Özen gibi yetenekli isimlerin rol aldığı dizis, Yayıncı kanal ve yapımcı kuruluşun ortak aldığı karar sonrasında yapılan açıklamaya göre yeterli reyting alamadığı ve reklam gelirinin düşük olması nedeniyle ekranlara veda etti.
Eğer sizler Aldırma Gönül dizisinin bitmesini istemiyorsanız, web sitemiz aracılığı ile ATV kanalı ve yapımcı kuruluşa karşı haklı tepkinizi gösterebilirsiniz. Aldırma Gönül bitmeli miydi? yayından kaldırılması doğru mu? Yorumunu hemen paylaş tepkisiz kalma. 

1 yorum so far

Super aile dizilerini surekli kaldiriyorlar ama
sacma ve genclerimizi kotu etkileyecek cirkin diziler nedense hep kalir.
Bizler hic umurlarinda degiliz !!!!!!
Bn tum dizilerimi internetten izliyorum vaktim olmadigi icin kesin kalkan diziler internetten rekor kirmislardir.


EmoticonEmoticon