Asteğmen Maaşları 2013 Yedek Subaylar Ne Kadar Maaş Alıyor 2014

2013 ve 2014 döneminde Subay olara Askeriye'ye katılmak isteyen takipçilerimizin Asteğmen maaşı ne kadar? sorusunu yanıtlamak istedik. Ayrıca aynı şekilde. Askerli vazifesini yedek subay olarak yapmayı düşünen üniversite mezunlarınında faydalanabileceği bu seçenek hakkındaki detaylar yazımızın devamında mevcutturç

2013 yılında Asteğmenler ne kadar aylık alıyor veya 2013 astek maaşları kaç para olarak açıklandı sorularının gelme sebebi de neredeyse aynı. Sonuç olarak geçici süre askeriyede bulunacağım ve bu sürede neden azımsanmayacak rakamlarda para biriktirmeyeyim şeklinde, bazıları kuracakları işe yatırım yapmayı planlarken bazıları da bu gelir sayesinde evlilik planlarını hayata geçirmeyi düşünüyor.

Ülkemizde artan işsizlik durumu da göz önüne alınırsa kesinlikle doğru kararlar 2013 KKK asteğmenlere verilen maaşlar dağılımı şu şekilde; Batı illerinde görev yapanla yedek subayların asgari 1800 TL aylık, Doğu illerinde görevli olan asteğmenlerin maaşları ise 2500-3000 TL arasında değişmektedir.


EmoticonEmoticon