Berk Oktay Gizem Karaca Sevgili mi Aşk Yaşıyor mu?

Berk Oktay Sevgilisi Kim? Gizem Karaca sevgilisi kim? Gizem Karaca Berk Oktay aşk mı yaşıyor? sorularının yanıtı sanıyoruz netleşecek. Daha önce'de Adını Feriha Koydum dizisinde Çağatay Ulusoy'un sevgilisi olduğu haberleri ile sürekli gündem olan isimler bu seferde Gizem Karaca ile Berk Oktay aşk mı yaşıyor? soruları sayesinde gündem olarak dizinin izleyici kitlesini arttırmak amacıyla reklam aşkı yaşıyorlar...

Ekranların yeni dizisi Benim Hala Umudum Var başrol oyuncularından Berk Oktay ve Gizem Karaca’nın aşk yaşadığı haberleri magazin gündemini bayağı oyalayacak gibi.. Bilgiozetim.com Geçtiğimiz hafta köpeğinin saldırısına uğrayan Berk Oktay ile Gizem Karaca ilişki yaşıyor haberleri facebook twitterda da yayıldı. Benim Umudum Var dizisinin oyuncuları Berk Oktay ve Gizem Karaca’nın yakınlığı konusunda sizlerde düşüncelerinizi aktarabilirsiniz.
Geçtiğimiz gün dizi ekibi ile birlikte bir mekanda alkolün etkisiyle sarmaş dolaş eğlenindikleri ve bir ara öpüşmeye öpüştükleri haberleri yazıldı. Daha sonra ise eğlence sonunda görüntülendiklerini fark edince mekanı hızla terk edip görüntü vermemek için çabaladılar sevgilimisiniz sorularını da yanıtsız bıraktılar.

Gizem Karaca ve Berk Oktay Aşkı gerçek mi? bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? hemen yorumlarınızı paylaşın.

1 yorum so far

bence yakışıyorlar


EmoticonEmoticon