Bugünün Saraylısı Oyuncuları Gerçek İsimleri Konusu Kadrosu Fragmanı

ATV Bünün Saraylısı izle yici ile buluşmaya hazırlanıyor. Bu günün saraylısı oyuncuları kim kimdir Ekranlarda son dönemde artan dizi çılgınlığına ATV kanalı yeni bir proje ile tekrar merhaba dedi. İzleyicinin beğenisini kazanacak ve sene boyunca reytin ve gelir sağlayacak bir dizi tutturamayan kanallar sürekli çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Bu durum ise ahmak haline gelen izleyiciyi yıpratıyor. İzleyici tam dizideki oyunculara aşık olan karakterlerde kendilerini bulmuşken pat bir haber, falanca dizisi yayından kaldırılıyor. Ekranlara veda ediyor. Bunun en büyük örneği hiç şüphesiz atv'nin yaptığı ayıp izlenme rekorları kıran, seyircinin adeta ekranlara çakıldığı UÇURUM dizisi. Yayından kaldırılma sebebinin sözde reyting masraf vs olması gibi gerekçeler olsa da aslının bu olmadığı gün gibi ortada.. Zira dizi hayat kadını olarak satılan yerli yabacı uyruklu kadınların baronlarını kızdırması..

Bugünün Saraylısı Konusu: ”Kökleri saraya dayanan Katiboğlu ailesi maddi anlamda zor günler geçirmektedir. Kuyumculuk mesleğini atalarından devralan “Saraylı Bey” lakaplı Ata Katiboğlu, ailenin iki asırdır ikamet ettiği yalıyı satışa çıkarmak durumunda kalır. Statülerini kaybetmek üzere olan karısı Üftade ve kızı Feride bu durumdan oldukça hoşnutsuzdur. Bilgiozetim.com Yalıya beklenmedik, sürpriz bir alıcı çıkar. Hayatında Kayseri’deki bağ evinden başka bir yer görmemiş olan genç, güzel ve milyoner Ayşen, “Bugünün Saraylısı” olarak yalıya yerleşir. Yalının bu şekilde el değiştirmesiyle herkes şoke olurken, Ayşen’le beraber herkesin de hayatı değişecektir.”
Bugünün Saraylısı Oyuncularının Resimleri


Bugünün Saraylısı Dizisi Oyuncu Kadrosu: Ata Katiboğlu karakteri ile Selçuk Yöntem, Nazan Kesal, Cansu Tosun, Ali Ersan, Duru, Serhat Teoman gibi isimler olacak.
Bugünün Saraylısı Fragmanı Video izle


EmoticonEmoticon