Cansever Hey Denysha Türkçe Çeviri Anlamı Şarkı Sözleri Dinle Video izle

Sponsorlu Bağlantılar
Türkiye'de arabesk müzik denilidiğinde akla ilk gelen isimler arasında yer alan Can sever yabancı şarkısı dinle yenleri şaşırttı. Can severin şarkısı hangi dilde? Cansever Hey Denysha şarkısının anlamı nedir? indir telefon melodisi yap çılgınlıkları yakında karşımıza çıkacak bizlerde şaşırmış bir şekilde arıyoruz. bilen arkadaşlar Allah rızası için çevirsinler paylaşsınlar bizlerde meraklılarına yardım edebilmiş olalım.

İşte Cansever'in 2013 yılı yeni albümündeki hareketli yabancı şarkının video klibi. Sizlerde izlediğinizde şaşıracaksınız Bakalım daha neler göreceğiz. Kısa süre içerisinde Cansever Hey Denysha şarkı sözleri Türkçe manası sizler için çevirilip paylaşılacak.
Klibin ilk dakikası adeta brezilya, amerikan hiphop, rap müzik tarzı bir çalışmayı andırıyor. Karşımıza birden hortlak gibi arabeskin usta ismi Cansever çıkı veriyor.
Cansever Hey Denysha Video Klibi İzle

2013 Cansever Yeni yabancı şarkısı Hey Denysha Türkçe çevirisi kısa süre içinde eklenecek. Sizler de dilerseniz Hey Denysha şarkısı hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.Sizce başarılı mı?
Sponsorlu Bağlantılar

5 yorum:

 1. Bu şarkı hangi dilde ....Türkçesini öğrenmesek te olur

  YanıtlaSil
 2. çok güze beğendim ağzınıza sağlık

  YanıtlaSil
 3. çok beğendim ağzınıza sağlık

  YanıtlaSil
 4. Cansever abla sesin bu yeni yaptığın şarkıya çok uymuş seni seviyoruz ve her zaman arkandayız

  YanıtlaSil

Google+ Followers

Bağlantılar