Demokratikleşme Paketi Maddeleri Neler Var? 30 Eylül 2013

30.09.2013 Demokratikleşme Paketi'nde neler var? Türkiye Cumuhuriyeti Devleti Başbakan'ı Recep Tayyip Erdoğan Kürt açılımı denilen öcalan pkk Demoksi Paketi Maddelerini Eylül ayı sonunda açıklayacağını duyurdu. Tuhaftır ülkenin böyle saçma bir sözde demokrasi paketine ihtiyacı yokken neyi çapabalıyorlar.. Kürtler özgürlük istiyor, kürtler hak istiyor, kürtler bağımsızlık istiyor vs..
Kardeşim kendi dilini konuşabiliyor, Başbakan, Cumhurbaşkanı, Milletvekili oluyor, daha neyin çabasıdır bu saçmalık anlamış değilim..
Bu ülkede olan biten ne olursa olsun sadece karnını doyurmaya çalışan evlatlarına ve gelecek nesillerine umut, huzur ve mutluluk bırakmaya çalışana zarar veriyor.. Umuyoruz ki Türkiye kendine gelir ve 2014 seçimlerinde ülkeyi parsel parsel para karşılığında dağıtan, Filistin'e yapılmaya çalışanlara gereken cezayı verir.. Gezi parkı eylemleri, Irak savaşı ve sonuçları, Suriye iç savaşı, Mısrı katliamı, Libya Lideri Kaddafi'nin demokrasi getirme vaadi ile katli.. Afganistan'da amerikan askerlerinin yaptığı kalleşlikler kıyımlar, ırza geçmeler.. İran Türkiye gerilimi. Avrupa Birliği denilen akbaba sürüsünün sürekli Doğu illerimize yaptıkları ziyaretler.. Alevi Sünni gerginliği çıkarmalar, Doğu illerinde bulunan Ermeniler'in biz kürdüz diyerek ülkeye pkk belasının bulaştırılması. En sonunda da TC Hükumeti'nin pkk itleri ile masaya oturması.. Katille masaya otur demokrasi konuş TC Ordu Generallerini Ergenekon terör örgütü olarak adlandır ömür boyu mühebbet hapis cesası ver.
Öcalan köpeğinin satılmış yandaşları çıkıp ben, iş istiyorum, ben aş istiyorum dese neyse hoş kimsenin işi değil ya AB ve ABD'nin israil topraklarını genişletmek amacı ile piyasaya surduğu süper işleyen bir plan.. Bu ülke malesef bir Mustafa Kemal daha göremeyecek.. Bazıları sözde bazı maddelerle onun saltanatını sallamaya silmeye çalışsa da sadece Çin yapımı ucuz taklitler olarak kalacaklar.. Abdul Hamit Han Hazretlerinin bir sözü var.. "Hakkını isteyene hakkını verin Baş kaldıranın Başını Kesin" Adalet er yada geç yerini bulur..
30.09.2013 Demokrasi paketine ihtiyaç yok. Saydıklarımız ne gibi tavizler vereceğini ortaya koyuyor...


EmoticonEmoticon