2013 Prenses Diana Filmi Özeti Fragmanı Konusu izle

20 Eylül 2013 Prenses Diana filmi fragmanı izle, İngiltere Galler kralicesi Prenses Dayana filminde oynayan Naomi Watts kimdir? ayrıca Hasnat Khan hayatı hakkında bilgiler kaç yaşında nereli biyografi ve vikipedi detayları büyük ilgi gördü.
Prenses Dayana hayatını anlatan filmin konusunu ve fragmanını yazımızın devamından izleyebilirsiniz. Leydi Diana ve onun  nedeni pek bilinmese de İngiltere kraliçesi olarak tanınan bir kaza sonucu ölmesi, kaza değil suikast ve cinayet haberleri ile defalarca kez gündeme getirilmesi, bir de herkes tarafından çok seviliyormuş gibi aksettirilmesi sayesinde büyük bir pazar haline dönüşen kısa süre önce de sinema filmi çekilmesi için düşmeye basılan Lady Diana, Türkçesi Leydi Dayana'nın hayatı hakkında bilgilerin işlendiği filmin tanıtım fragmanını sizlere sunmak istedik.
Sözde çok sevilen en azından benim tarafından sevilmediği kesin, dünyanın tanıdığı Leydi Diana'nın hayatı film fragman tanıtımı youtube üzerinden izlenme rekorları kırdı. Birilerinin cebine süper bir servet olarak geri dönecek olan Prenses Diana Naomi Watss filminin fragmanını Bilgiozetim.com ekibi olarak sizlere sunmak istetedik.

Prenses Dayana Filminin Özeti: Kısaca sizlere aktaralım bilindiği üzere İngiltere'nin prensi ile evlenerek prens ünvanı almayı başaran hatta yazımımızın devamında da belirttiğimiz gibi neredeyse tüm dünyanın sevgisini kazanmış olan, fakat kocasını başkası ile boynuzlayan ahlaksız bir kadının 36 yıllık hayat hikayesi ve son dönemlerde gazetelerin bile bile sakladığı Diana prensi boynzuzluyor skandal manşetlerinin yıllar sonra sinema filmine dönüştürülmesini konu alıyor. Leydi Diana'nın bir sürü gizem ve sırla dolu hayatının son iki yılında gelişen bilinmezleri ve Pakistanlı sevgilisi Hansat Khan ilişkisi işleniyor. Tavsiyemiz sinemaya giderek bu filmi izlemeyin. Diana'yı Naomi Watts canlandırıyor.
2014 Prenses Dayana Sinema Filmi Tanıtım Fragmanı Videosu Seyret


EmoticonEmoticon