Ekin Koç Dila Danışman Sevgili mi Çağla Tilki Aşk mı Yaşıyor?

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Ekin koç'un gerçek sevgilisi kim? Sana Bir Sır Vereceğim dizisi baş rol oyuncuları Tilki ve Çağla sevgili mi? Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin en popüler oyuncuları Dila Danışman ve Ekin Koç öpüşürken yakalandı. Dizinin tirkaykileri olan küçük genç hayranlarını üzecek olan bu haber hakkında ne düşündüğünüzü paylaşmayı unutmayın.

Fox TV ekranlarında yeni sezon projesi olarak yayına giren ve izlenme rekorları kıran gençlik dizisinde hayran kitlesini ikiye katlayan popüleritenin doruğuna ulaşan bu iki genç oyuncu bir mekanda öpüşürken çekilen fotoğrafları magazin gündemine bomba gibi düştü.
Fakat şöyle bir ayrıntı var, sanıyoruz ki bu haber fanları oldukları bu güzel kız ve yakışıklı cocucuğun aşklarını kabullenmeyelerine hatta mutlu olmalarına yol açabilir..
Çünlü Dila Danışman Ekin koç öpüşme resimleri Sana Bir sır vereceğim dizisi henüz yayına girmeden önce çekilmiş. Yani Ekin Koç ve Dila Danışman Aşkı gerçek ve eski... Sizler de bu öpüşme resimleri ve ve aşk hikayesi ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.
Buradan Demet özdemir kimdir bilgisine buradan Dila Danışman Kimdir ve buradan da Ekin Koç kimdir bilgisine ulaşabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Google

Google'da Bizi Bulun DMCA.com