Elvin Levinler Yaşı Boyu Kilosu Nereli Resimleri Sevgilisi Kimdir Vikipedi

Türkiye'de yeni sezon dizilerde ismine en çok rastlanan güzel ve başarılı yeteneklerden biri olarak kısa sürede adındans öz ettiren Elvin Levinler hayatı hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız. Herkesin merak ettiği isim olan Elvin Levinler vikipedi detayları yanı sıra Elvin Levinler kaç yaşında ve nereli soruları da sorulmaktadır. Güzel oyuncu tofita, Ülker Caramio, diş macunu reklamlarında yer aldığı rollerle oyunculuh hayatına atıldı. 

Elvin Levinler Biyografi: Doğum Yeri  stanbul ilimizdir.  Doğum Tarihi : 24 Nisan 1988 yılıdır. 24 Yaşında 165 cm boyundaki Mavi gözlü, Bilgiozetim.com, Kahve rengi saçlı genç ve güzel oyuncu düzgün bir fiziğe sahiptir vücut ölçüleri  89-61-89 aşağı yukarı 47 Kg ağırlığındadır. Ayakkabı numarası 37 Giysi Bedeni 34'tür.

Elvin Levinler eğitim hayatı yine doğduğu şehir İstanbul Cağaloğlu Anadolu Lisesinde başlamış sonra Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nü bitirmiştir. Kendisi Özlem Güzel Dans ve Müzik Okulu’nda eğitim görmüştür.. Elvin Levinler sevgilisi var mı kiminle beraber şu an bilgimiz yok. İsntagram Facebook twitter hesapları dahil olmak üzere bütün merak edilenleri araştırıp konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.
Elvin Levinler Resimleri


EmoticonEmoticon