En Çok Kazanan İddaacı Kim 2013 İddaa Kuponu Resimleri 2014

Türkiye de En Çok Kazandıran İddaa Kuponu kime çıktı resimleri. Dünya genelinde dev bir akım haline gelen futbol bahisleri ülkemizde de çokça talep görmekte. Sonrasında da en çok kazanan iddacı ve iddaa kuponu talihlileri kimler? nerede yaşıyorlar ne yapıyorlar gibi enteresan sorular türüyor. İşte son zamanların en çok kazanan idda kuponu İzmir’den çıktı. Yapmış olduğu tahmi sayesinde 25 yaşındaki Ferdi Sılay 4 maçlı kuponda 2 misli oynayarak 468.512 TL tutturdu ve bu sayede İddacılar arasında en çok kazanan iddaa kuponları listesinde rekor kırmış oldu.

Ayrı ayrı 2 kupon yapan Ferdi Sılay adlı vatandaş toplamda 937 bin TL eski parayla 937 milyar TL kazandı. Bu zamana kadar devalarca kez devrederek bu bu rakama ulaşan Spor Toto’nun vermiş olduğu en büyük miktar. Artık iddaa oynayarak zengin olunur mu demenin pekte anlamı kalmıyor.

Görmüş olduğunuz resim o süper milyarder genç kardeşimizin kazandığı en büyük idda kuponu resmidir. Kuponu yaparken sallamış gibi gözükse de çok iyi yakalamış. Sonrasında da gördüğüz üzere en çok kazanan iddaacı unvanına sahip olmayı başarmış. Bundan sonra Ferdi Sılay kardeşimize yeni hayatında yeni türeyen akrabaları ile mutluluklar dileriz. Gazetelerde ve İnternet sitelerinde forumlarda en çok kazandıran iddaa tahmincisi bulmaya çalışmanıza gerek yok. Maçları doğru analiz ederek sizlerde bu sonuca oluşabilirsiniz birazcık şansla tabi. Yalan anca rüyanızda görürsünüz :)


EmoticonEmoticon