Galatasaray Real Madrid Maçı Bilet Fiyatları Satışları 17 Eylül 2013

TT Arena'da oynanacak olan Galatasaray Real Madrid maçının biletleri ne kadar kaç tlden satılıyor, biletler satışa henüz çıkmış değil. Çalışmaların sürdüğü ve işlemlerin tamamlanmasından hemen sonra 17.09.2013 GS RM maçı bilet fiyatları ne kadar sorusunun yanıtını sizlere aktaracağız.

Her sezonda kıran kırana geçen mücadelelerde Galatasaray avrupa kupası ezeli rakiplerinden biri olan başarılı Real Madrid takımın zorlamayı başarmıştı. Yeni 2013 2014 futbol sezonunda 17 eylülde Türkiye'de yapılacak maç hazırlıkları süratle devam ediyor.

Biletler henüz satışa sunulmuş olmasa da çıkışından hemen sınr akısa sürede tükeneceği ve karborsaya düşeceği bilinmete, tahmin edilen kara borsa bilet fiyatı ise en az 400 TL olacağı tahmin ediliyor. VIP Üst D:, VIP Üst B-E:, VIP Üst A-F:, VIP Alt C-D, VIP Alt B-E, VIP Alt A-F, Numaralı Orta, Numaralı Kenar, Kapalı Üst, Kapalı Alt:, Yeni Açık, Eski Açık, numaralı, kale arkası. tüm fiyatlar kısa süre sonra aktarılacak.
Yeni futbol sezonunda Galatasaray’a çeyrek finalde İspanya rakibi Real Madrid deplasman maçında başarılar dileriz. Sizce GS Madrid Maç biletleri kaç tl olmalı? Düşüncelerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

3 yorum

ismail abi sizin sayenizde haber izlemeye başladım teşekkür ederim..

ismail bey size uzun zamandır teşekkür etmek istiyordum. vermiş olduğunuz o güzel doğru haberleriniz için teşekkür ederim. İstanbul ve diğer şehirleri de az bir yağmur yağsa dahi her tarafın göl olması nasıl bir anlayıştır. Büyükşehir belediye başkanları şimdi ekranlarda neden yok

abi burdan yazdiklarimizi canli yayinda okuyormusunuz coskun


EmoticonEmoticon