Gilo Aliev Kimdir? Boyu Kaç Yaşında Nereli? Biyografi Vikipedi Resimleri

Justin Bieber'a benzeyen Türk Gilo Aliev hayatı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Boybieber olarak tanınan ve Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Justin Biber'in şarkısını söylemesi ile daha da ünlendi. Bir sonraki yazımızda Gilo Aliev yetenek sizsiniz yarışmasında söylediği şarkıyı ve sözlerini paylaşacağız.

Gilo Aliev Biyografi: doğum tarihi 17 Eylül 1994 yılıdır. Doğum yeri Avşa. Kendisinden küçük iki kız kardeşi ve ailesi ile birlikte yaşayan bieber fanatığı Gilo Aliev aslen nereli öğrenip paylaşacağız. ayrıca Gilo Aliev sevgilisi var mı kim sorularına da yantı vereceğiz.

Gilo Aliev 15 yaşında iken ailesi ile birlikte İstanbul Fatih'e yerleşti. Farklı bir dil konuştuğu için eğitim hayatında zorluk yaşayan Bilgiozeim.com "Justin bağıran çocuk" lakaplı başarılı çocuk 17 yaşında okula dışardan okumaya devam etti. Türkiye'de tanınan ve beğenilen bir genç haline gelen bu 19 yaşındaki genç bieber şarkıları söylüyor.. Gilo Aliev facebook sayfası ve twitter hesabı hakkında bilgileri de sizlere sunacağız.
Gilo Aliev Resimleri


EmoticonEmoticon