Görüş Günü Kadınları Oyuncuları Kadrosu Gerçek İsimleri Konusu Özeti Fragmanı

Fox TV Görüş Günü Kadınları dizisi izle yici ile buluştu. Hangi kanalda saat kaçta ne zaman yayın tarihi nedir diyenlere söyleyelim. Her Pazartesi 22:15'de Foxtv'de.. Diğer televizyon kanallarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran bir çok başarılı dizi projesinde rol alan başarılı isimleriden oluşan oyuncu kadrosuna sahip olan Görüş Günü Kadınları oyuncularının biyografileri vikipedi ve resimleri ni de zamanla sizlere aktaracağız. Yazımızın devamında görüş günü dizisi tanıtım fragmanını da izleyebilirsiniz. Zaman içerisinde ilgi göreceğini umduğumuz Görüş günü müzikleri jenerik şarkı sözlerini de aktaracağız.

Görüş Günü Kadınları Dizisinin Konusu Özeti: Projenin ana teması nedir diye merakla arayan takipçilerimize hemen aktaralım. Çeşitli suçlardan hüküm yemiş ve hapis cesasına mahkum edilmiş farklı haayt hilayelerine sahip olan 4 kadının zorlu hayat mücadeleleri ve hapse girmeden önceki yaşantıları inceleniyor..

Görüş Günü Kadınları Oyuncularının Resimleri

Görüş Günü Kadınları Oyuncu Kadrosu kim kimdir geçek isimleri: Şenay Gürler, Sinan Tuzcu, Nesrin Cavadzade, Deniz Karaoğlu, Yıldız Çağrı Atiksoy, Semra Dinçer, İlhan Şeşen,  Kemal Uçar, Alpay Atalan, Yosi Mirzahi gibi isimler Veli Çelik yönetlenliğinde başrolleri paylaşıyor.

Görüş Günü Kadınları Fragmanı Video izle


EmoticonEmoticon