GS BJK Maçı Twitter Geyikleri Facebook Yorumları 22 Eylül 2013

Galatasaray Beşiktaş Geyikleri 22.09.2013 Face twitter gs bjk maç yorumları  çok konuşulacağa benziyor. Beşiktaşspor ve Galatasaray Arasında oynanan olaylı derbi maçı sonrasında sosyal medya adeta karşıtı. Birbirine giren GS BJK taraftlarları sosyal paylaşım siteleri devleri olan Facebook ve Twitter yorumları bazılarını çok kzdırırken bazılarınıda gülmekten kırdı geçirdi..

Formunu yakalamış olan Galatasaray seyircisi Beşiktaş takımına yüklenirken bu durum Trabzonspor, Fenerbahçe taraflarlarınında dahil olması ile daha farklı bir boyu aldı. Umuyoruz ki bu gibi üzücü hadiseler tekrarlanmaz ve futbol olması gerektiği şekilde oynanır.
Üzülerek söylüyoruz ki Beşiktaş taraflarları olan ünlü Çarşı Grubu 22.09.2013 Cumartesi günü Olimpiyat Stadı'nda oynana dev BJK GS Derbi Maçı sonrasında 90 + 4 dakika olarak belirlenen uzatmanın son 2 dakikasında saha bastı. Bu da Profesyönel futbol ligi takımları arasında ilk 4'de bulunan Beşiktaş takımına kötü yansıdı.  BJK GS Twitter geyikleri ve bjk GS maç yorumları hakkında gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.


EmoticonEmoticon