İki Dünya Arasında Sahra Geri dönecek mi Meltem Dağ Ölmedi Dönüyor

İki Dünya Arasında sahra diziye geri mi dönüyor? Meltem dağ diziye geri dönüyor. Sahra ölmedi. Şimdi de bu söylentiler ve sürpizlerle çalkalanan dizinin başrol oyuncusu Sahra diziye geri dönecek. Yani kaza geçirdiği sırada Sahra aslında ölmedi. Herkesi sevindirecek bu haberi sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Biliğindiği gibi iki dünya arasında dizisinin kaderi tamamen bu iki isim Selim öğretmen ve Sahra arasında yaşanan bitmek bilmeyen aşk üzerinden işleniyor. Meltem dağ diziye geri dönecek. Ömer İnanç Benlioğlu ile baş rollerini paylaştığı bu güzel dizide izleyiciyi adeta ekranlara kitleyen başarılı oyunculukları geçtiğimiz 268, 269. bölümlerde yerini hüzüne bırakmıştı.
Fakat bir mucize gerçekleşti ve Meltem Dağ diziden çıkmayacak haberlerinin çıkmasına sebep oldu. İki Dünya Arasında 270, 271. bölümlerinde dizi severleri büyük sürprizler var. Umuyoruz ki bu şekilde acılar yaşanmaz. Ali annesinden annesi de aliden ayrı kalmaz. Tabi Yıllardır aşkı ile yanıp tutuşan Selim öğretmende bu acıları tekrar yaşamaz.
Fakat şöyle bir durum var İki Dünya Arasında dizisi Sahra geri dönünce bitebilir. Yani mutlu bir kavuşma sonrasında dizi final yapıp bitebilir. Umuyoruz ki bu durum bu şekilde sonuçlanacak olsa da çabuk gerçekleşmez. Çünkü bu ölüm haberi büyün izleyicileri gözyaşlarına boğdu. 2 dünya arasında Meltem Dağ diziye geri dönüyor, Sahra yaşıyor haberleri hakkındaki düşünvelerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz


EmoticonEmoticon