İki Dünya Arasında Sen Varsın Gönlümün Kapısında Şarkısı Sözleri Dinle

İki Dünya Arasında Sen Varsın gönlümün kapısında şarkısını kim söylüyor sorusunun yanıtını arayanlara hemen aktaralım.. Parça medya önünde pek görülmese de sesi ve yorumu ile sağlam bir hayran kitlesine sahip olan Cenk Şanlıoğlu tarafından seslendirilmekte. İlerleyen yazılarımızda Cenk Şanlıoğlu kimdir? hayatı hakkında bilgiler biyografisi ve vikipedi detayları yanı sıra Cem Şanlıoğlu kaç yaşında nereli facebook twitter hesapları evlimi sevgilisi kim varmı sorularını da sizlere aktarmaya çalışacağız.

Samanyolu televizyonunun en sevilen dizilerinden biri olan İki dünya üçüncü sezonda da izlenme rekorları kırıyor. İki Dünya Arasında dizi müzikleri ve çalan şarkıları sizlere aktarmaya devam edecğiz. Diziyi ayakta tutan başarılı oyuncular Sahra ve öğretmen Selim'in bitmeyen aşk hikayeleri ve bu yolda çektikleri sıkıntılar umuyoruz ki bu sezonda hafifler.

İki Dünya Arasında Sen Varsın sözleri
Ardımızda yaralı, birçok kalp var;
Bir yol var... Andımızda inan;
Bi sen var bi ben var...
Seni sevmenin, Sevebilmemin inadı çok nedeni yok...
Sevmenin, Sevebilmemin yarası çok merhemi yok...
İki Dünya Arasında Sen Varsın gönlümün kapısında..

1 yorum so far

kardeş gözüne dizine dursun 240k alexan var hala bana gelmiş makalenin lafını ediyosun. İnternet ortamındasın çalınır makalelerin. ben kelime değiştirerek yayınlıyorum bundan sana ne? bela mısınız?


EmoticonEmoticon