İsmail Küçükkaya Çalar Saat Mesaj Gönder Soru Sor Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
İsmail Küçükkaya calarsaat@fox .com.tr Mesaj Gönder 
Fox TV ekranlarında yayınlanan ve sabahları izlenme rekorları kıran sevilen haber programı Çalar Saat yeni sezonda izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. FOX TV İsmail Küçükkaya Mesaj Yaz Çalar Saat Twitter Facebook Mail Adresi İletişim Bilgileri. Fox TV denilince akla ilk gelen insanlardan biri olan sivri dilli sempatik sunucu Fatih Portakal kendi kanalında Anahaber bülteni sunumuna terfi edince program sunumu yeni isim İsmail Küçükkaya'ya kaldı.

Yani siz değerli izleyiciler artık şikayetlerinizi, mesajlarınızı, maillerinizi, istek ve tweetlerinizi İslamil Küçük ile Çalar Saat programına göndereceksiniz. http://Bilgiozetim.com ekibi olarak ilerleyen yazılarımızda sizlerin meraklı arayışlarını yanıtlamak amacı ile Çalar Saatin yeni spikeri İsmail Küçükkaya kimdir? kaç yaşında, nereli, mesleği, biyografisi ve bunun yanında vikipedi detayları ile birlikte hayatı hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız.

İletişim bilgileri: Calarsaat@fox.com.tr, çalarsaat @fox.com.tr, resmi web sitesi: fox.com.tr, twitter.com/KucukkayaIsmail.
Çalar saat programına direk mesaj göndermek isteyenler alt kısımdaki yorum bölümünden sorularını ve düşüncelerini yöneltebilirler.
Sponsorlu Bağlantılar

Google

Google'da Bizi Bulun DMCA.com