Karadayı Bahar Öldü mü? İlkin Tüfekçi Diziden Ayrılıyor mu?

Atv ekranlarının beğenilen dizisi Karadayı yeni sezonda izleyici ile buluştu. Karadayı dizisi 16 eylül 2013 tarihinde yayınlanan bölümde, Bahar ölecek mi? bıçaklanma sahnesi heyecan verdi.. Mahir Necdet'i dövdü, konuşturmaya çalıştı fakat Nejdet konuşmak ve gambazlamak yerine Mahir'i tehtid etmeyi tercih etti.

Ölesiye dayak yiyon Necdet sen bizi bitiremezsin sevdiklerini de kurtaramazsin diyerek göz dağı vermeye çalıştı. Ve ekledi eğer sen bu işi bırakmazsan daha bir çok insanın ipini çekeceksin daha kaç kişinin katili olacaksın şeklinde soru yöneltti. Mahir ise ben kesinlikle kimseyi öldürmedim katil değilim deyince, Necdet sen bu işin peşini bırakmadığın babanı kurtarmak istediğin için sevdiklerin öldü yanını verdi ve sevdiklerin ölmeye devam edecek dedi..
Dizinin sonlarına doğru sekreter Bahar, evinin kapısı çalan adama kapıyı açtı. Daha sonra Mahir ve Feride ile telefonla konuşurken uyarı üzerine kapıyı kitlemek için dışarı yöneldiğinde adam gitmişti. Kapısını kitleyip arkasını döndüğünde katili ile karşılaştı ve çığlık attı. Sanıyoruz ki Bahar ölecek. İlerleyen yazılarımızda  İlkin Tüfekçi kimdir? vikipedi facebook twitter hesapları ve hayatı hakkında bilgileri bunun yanı sıra yaşı, boyu, kilosu, evlimi, sevgilisi var mı gibi detayları sizlere aktaracağız. Sizlerde düşüncelerinizi yorumlarınızı alt kısımdan paylaşabilirsiniz.

1 yorum so far

hayir baharda olmesin o dizinin en eylenceli oyncularindan biridir onu cok seviyorum ben lutfen onu oldurmeyin lutfen


EmoticonEmoticon