Karadayı Sinan Koca Kimdir? Nihat Altınkaya Kaç Yaşında Vikipedi Biyografi

Karadayı dizisi Sinan Koca rolünü canlandıran Nihat Alptuğ Altınkaya hayatı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Karadayı Sinan Koca nereli kaç yaşında? Bilgiozetim ekibi olarak tüm detayları yazımızın devamından edinebilirsiniz. Bildiğiniz gibi daha önce spor eğitmeni olarak tanınan ve en fazla olarak ise Survivor Nihat olarak tanınan Niat Alptuğ Altınkaya Tozlu Yollar dizisinde başrol oyuncusu olarak bulunmuştu. 

Ünlü son olarak ise ATV ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu , Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor gibi kaliteli isimlerin bulunduğu Karadayı dizisinde gazeteci Sinan karakteri ile rol aldı.

Nihat Alptuğ Altınkaya Biyografi 
Doğum tarihi 28 Eylül 1979 yılıdır. Doğum yeri Karabük'tür. 34 yaşındaki 183 cm boyundaki oyuncu aslen Rizeli bir ailenin 3 çocuğunun ortancası olarak dünyaya gelmiştir. Mesleği profesyonel sporcu, Oyuncu, Türk manken, foto modelliktir. Kariyerinde 2005 yılında Fear Factor, Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması..   Nihat Altınkaya İmre Altınkaya ile evlidir ve Melek ve Ayşe adında iki kız çocuğu babasıdır.
 Nihat Alptuğ Altınkaya Oynadığı Rol Aldığı Diziler Dinema Filmleri
Tozlu Yollar, Karadayı.
Nihat Altınkaya Resimleri


EmoticonEmoticon