Kurtlar Vadisi İgor Kimdir Ergun Taş Kaç Yaşında Nereli Vikipedi Biyografi

Yeni Sezon kadrosu Kurtlar Vadisi Pusu İgor kimdir? 10 yıldır farklı versiyonlarla Türkiye'nin bütün popüler özel kanallarında yayınlanan ve her sezonda izlenme rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon 2013 2014 oyuncu kadrosuna dahil olan isimlerle yeniden merak konusu oldu.

Dizi kadrosuna eklenen Kurtlar Vadisi İgor rolünü canlandıran Ergun Taş hayatı hakkında bilgileri kısaca sizlere aktarmaya çalışacağız.  Dizide Rus İgor rolünü canlandıran Ergun Taş yeni Baron Muhaberat'ın kellesine göz koyduğunu duyurmuştu.. Kvp yeni sezonda işler yeniden kızışacak gibi.

Ergun Taş Biyografi: Doğum tarihi 13 Haziran 1970 yılıdır. Doğum yeri meğa kentimiz İstanbul'dur. Eğitim hayatına İstanbul işinde başlamış ve tamamlamıştır. Mesleği oyunculuk olan 43 yaşındaki 180 cm boyundaki 79 kg ağırlığındaki karızmatik oyuncu kadınlar tarafından büyük ilgi gördü. Bilgiozetim.com ekibi olarak ilerleyen zamanlarda Ergun Taş evli mi sevgilisi kim var mı? sorularına da yanıt vereceğiz. Ayrıca merak edenler için Ergun Taş facebook twitter hesaplarını da araştırıp sunacağız.
Ergun Taş Resimleri

1 yorum so far

Ben oturdum yemek yedim. Cok Delikanlı bir insan. Ayrıca cokta mütewazi ...


EmoticonEmoticon