Kurtlar Vadisi Safiye Gaye Gürsel Kimdir Boyu Kaç Yaşında Nereli Vikipedi

Kurtlar Vadisi Pusu Polat Alemdar'ın kız kardeşi Safiye kimdir? KVP safiye karakterini canlandıran Gaye Gürsel Hayatı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Yazımızın devamında Kurtlar Vadisi safiye kaç yaşında ya da safiye nereli sorularına da yanıt bulabilirsiniz. Büyük ilgi gören Kurtlar Vadisi dizisine yeni dahil olan karakterler zaman içerisinde sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Bununla birlikte 2013 2014 yılı yeni bölümlere dahil edilen İsfiçre'den gelen Polat'ın Kız Kardeşi Asiye biyografi ve vikipedi detayları da büyük ilgi gören terimler arasına girdi. Kısa sürede ilgi odağı olan Safiye Karahanlı Gaye Gürsel evli mi sevgilisi kim? Bilgiozetim.com, burcu, facebook sayfası veya gerçek twitter hesabı gibi detayları da araştırıp yazımıza ekleyeceğiz.  İşler Güçler dizisi Feride olarak tanıdığımız Gaye Gürsel Vikipedi detayları şu şekilde.

Gaye Gürsel Biyografi: Doğum tarihi 1 Ocak 1980 yılıdır. Doğum yeri İzmir ilimizdir. 34 yaşındaki mavi gözlü 165 cm boyundaki 47 kg ağırlığındaki güzel oyuncu 2002 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nü bitirmiştir. daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almış ve bir organizasyon şirketinde çalışmış ve yurtdışına gitmiştir. İlk olarak oyunculuk kariyerine Haziran Gecesi dizisinde daha sonra İşler Güçler ve şimdi de 2013-2014 yeni sezonda Show TV de ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Polatın Kızkardeşi Safiye Karahanlı rolünü canlandıracak.
Gaye Gürsel Resimleri


EmoticonEmoticon