İki Dünya Arasında Meltem Dağ Neden Ayrıldı Başak Zebil Kimdir Vikipedi

İki dünya arasında sahra geri dönecek mi? İki Dünya Arasında Yeni Sahra kim? Başak Zebil vikipedi. Türkiye'nin en sevilen dizilerinden biri haline gelen ve 3 sezondur izleyici ile buluşan başarılı Samanyolu televizyounu dizisi İki Dünya Arasında bitti mi? Son bölümlerde üzücü olaylar meydana geliyor. Sevilen dizi karakteri arasında bulunan Sahra ve Selim öğretmenin yolları ayrılıyor mu?

Herkesin üzüldüğü Sahra diziden ayrıldı mı? İki Dünya arasında dizisi bitiyor mu? Sahra diziden çıktı mı soruları nı da beraberinde getirdi. Bilindiği gibi bu iki isim diziyi ayakta tutan karakterler. Selim öğretmen ve sahra aşkı ve bu aşk üzerinde gelişen tüm hadiseler izleyiciyi çok ilgilendiriyor.

İzleyiyiciyi yıpratan bu bu gelişmeler dizinin sonunu getirece mi? İki Dünya Arasında dizisi sahra çıkacak mı? bu iki dünya arasında final mi yapacak? büyük bir merak konusu haline geldi. Dizinin 280, 290,300. bölümleri fragmanları izle yenlere bir çok sorunun yanıtını verecek...
İki Dünya arasında bitti mi? bitiyor mu? sahra diziden ayrılacak mı? Meltem Dağ çıkacak mı? Gelişmeleri yeni bölüm tüyolarını yorumlarını sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Sizlerde Samanyolu TV'nin gelecek bölümlerde izleyenleri nelerin beklediği konusundaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

4 yorum

sahra gercekten öldü mü?? neden dogru düzgün bilgi alamiyoruz.......

ölmesin yaa.... dizinin hic bi anlami kalmazki... onlarin aski idi diziye anlam veren... hayatta bakmam bi daha eger sahra cikiyorsa diziden...

Sahra çıktıysa dizi bitmiştir daha izlemez ben ve komşularımız sahra çıktıysa izlemeyecegiz

duz diyorsun kardewim ben azerbaycandanim


EmoticonEmoticon