Moda Takibi Başvuru Formu Doldur Show TV 2013 Kayıt Katılım Şartları

Show TV ekranlarında yepyeni bir moda programı başlıyor önceki sezonda başarılı yorumcular Hakan Akkkaya Sırp asıllı modacı ve manken İvana Sert gibi isimlerin sunumunu yaptığı Bugün Ne Giysem programının yerine bu sezonda da Moda Takibi programı ile ekranlara geliyor. Moda Takibi programı sunucuları kimler olacak o ayrı bir merak konusu yazımızın devamında bu konuda detaylara ulaşabilirsiniz.

Moda Takibi Programı başvuru formu kayıtları nasıl katılabilirim sorularının yanıtını da sizlere sunacağız. Büyük ihtimalle yine ekranlarda zevkle izlenir ve reyting rekorları kırar diye düşündüğümüz Moda Takibi Jüri Üyeleri: Sema Çelebi, Ceylan Atınç İlker Bilgi, İvana Sert gibi kentini bu konuda kanıtlamış isimler. İlerleyeny yazılarımızda bu kişilerin vikipedi biyografi bilgileri yanı sıra facebook twitter hesapları ile birlikte özel hayatları konusunda da ayıntılı detaylar sunmaya çalışacağız.

Peki Show TV Moda Takibi Programı ne zaman başlayacak ? Hafta sonları öğlen yayın kuşağında ekranlara gelecek. Program 28 Eylül Cumartesi, 29 Eylül Pazar günü 13.00'de Show TV ekranlarında izleyici ile buluşuyor.
2013 2014 Moda Takibi Başvuruları nasıl yapılacak? Kayıt ve katılım detayları Show TV yönetimince duyurulduğu taktirde yazımıza eklenecektir. Ben kendime güveniyorum diyen tüm adaylar yazımızı sıksık ziyaret ettikleri taktirde kayıt için başvuru formu doldurma hakkı kazanabilirler. İnternetten web sitemiz aracılığı ile Show TV 2013 Moda Takibi Başvuru Formu doldurmak isteyenler sadece katılım için kullanacakları mail adreslerini yazmaları yeterli. Telefon ve açık adres bilgileri paylaşan yorumlar yayınlanmayacaktır.


EmoticonEmoticon