Muhteşem Yüzyıl Süleyman Bu Bahçe Senin Bahçendir Şiiri Sözleri

Muhteşem Yüzyıl dizisi 3. ve son sezonu ile izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz dönemler dahil televizyon dizi sektöründe Star TV ekranlarının yıldızı haline gelmeyi başarmış olan Muhteşem yüzyıl dizisnde Padişah Sultan Süleyman'ın okuduğu Bu Bahçe Senindir şiirini dinle mek ve sözlerine ulaşmak için yazımızın devamına göz atmanız yeterlidir.

Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem Sultan karakterini canlandıran Meryem Uzerli'nin bunaldım diyerek Türkiye'deki şöhreti ve kariyeri elinin tersi ile iterek Almanya'ya ailesinin yanına kaçmasının ardından gelen yorumlar dizinin onsuz yürümeyeceği yönündeydi fakat izleyici herzamanki gibi tercihini oyuncudan değil diziden yana kullandı ve dizi yeniden izlenme rekorlarkı kırmayı başardı. Son ve yeni bölümde Süleyman ve Hürrem'in okuduğu şiirleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Muhteşem Süleyman Bu Bahçe Senin Bahçendir Şiiri
 Bu bahçe, senin bahçendir Süleyman. Yeryüzünde gördüğün bu cennet, senin hayalindir. Bu aşıkların baharıdır. Ey can! Bu aşk yağmur gibidir. Bizde yapraklar ve çiçekler gibiyiz. Dünyada hiç kimseyi görmedim ki, baştanbaşa kanatlı olmasın. Bilgiozetim.com Herkes arzularının havasında uçmakta. Herkes coşkun, herkes ateşli, herkes pusuda. Herkes sevmek için bir bahane arıyor. Sevmek ve öldürmek için. Benim gibi! Ne olursa olsun bu senin hükmündür Süleyman. Senin kararındır. Unutma! Kim ne ekerse onu biçer bu dünyada! İktidar senin cennetindir Süleyman! Ve dahi cehennemin!


EmoticonEmoticon