Ne Güzel Evim Başvuru Formu Doldur Star TV 2013 2014 Kayıt Olma

Star TV yepyeni bir proje ile izleyicilerine keyifli anlar sunmaya hazırlanıyor. Yıllardır Türkiye'nin en çok izlenen özel televizyon kanallarında popüler kalmayı başaran Star TV Ne Güzel Evim adlı bir dekorasyon programı ile evlerinizi ziyaret edecek.

Belki de şanslı talihli siz olabilirsiniz. Daha önce de ATV, Show TV, Kanal D gibi televizyon kanalları üzerinden sunulan mobilya, dekorasyon içerikli programlar sayesinde bir çok aile yepyeni bir eve kavuştu. Eğer sizlerde bu şansı yakalama ve Star ne güzel evim yarışması katılım formu doldurarak yarışmaya katılmak istiyoranız acele edin.

Yeni yayın döneminde talihli ailelere mutluluk saçacak olan Star tv ne güzel evim sunucusu kim? sorusunu sorunun yanıtını merak edenlere de hemen aktaralım. Geçtiğimiz sezonda izlenme rekorları kıran işler güçler dizisinde oyunayan Melike Emiroğlu'dur. İlerleyen yazılarımızda güzel oyuncu ve sonucunun hayatı hakkında bilgiler ve vikipedi biyografi yaşı, kilosu, boyu ve nereli olduğu gibi detayları da sizlere aktaracağız.
 
Star kanalının yeni programı ne güzel evim programına nasıl katılabilirim? diyorsanız yapmanız gereken Ne güzel evim yarışması başvuru formu sayfasını ziyaret ederek gerekli kayıt olma bilgilerini doğru şekilde doldurarak yetkililerin sizlere ulaşmasını beklemektir.


EmoticonEmoticon