Nejat İşler İntikam Dizisinden Neden Ayrıldı? Yeni Rüzgar Kim Olacak?

Son günlerde tv ekranlarının beğenilen projelerinden biri olan İntikam dizisinde Rüzgar karakterini canlandıran eğlenceli ve başarılı oyuncu Neşat İşler'in diziden ayrılacağı haberi yayıldı. Yeni sezon dizilerinden birileri olarak izleyici ile buluşan İntikam'da Yağmur’un çocukluk aşkı Rüzgar rolünü üstlenen romantik ve duygusal adam Neşat İşler'in yeni dizisinin ne olacağı merak edilir olduç

Televizyon ve internet haberlerine yansıyan bilgilere göre ünlü oyuncu, Nejat İşler yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle bulunduğu İntikam dizisinde Beren Saat ile oynadığı başrol'den ayrılma kararı aldı. Haberin devamında oyuncu, dizinin eylül ayında başlayacak olan 2013 2014 yeni ikinci sezonunda rol almayacak.

Farklı bir internet yorumuna göre ise Nejat İşler’in oyun setinde bazı oyuncularla gerilim yaşadığı ve bu sorunlar karşısında sette çıkan huzursuzluk ortamı nedeniyle diziden ayrıldığı yönünde. Fısıltı gazetesinde ise haber ünlü oyuncunun alkol sorunu yüzünden projeden kovulduğu şeklinde.

Ünlü oyuncu İşler, daha önceki dönemde yayınlanan ’Kapalıçarşı’ dizisinde de alkollü olarak sete geldiği gerekçesiyle oyuncu kadrosundan çıkarılmıştı. Dizideki Rüzgar rolünü kimin canlandıracağına gelince.Yeni sezonda Yiğit Özşener olacağı söylenmekte.


EmoticonEmoticon