Örgühobi Yeni Örgü Modelleri 2014 En Güzel Örgüm Örnekleri

Örgü hobi Orgum org 2013 2014 yılları yeni trend örgüler popüler hale geldi. Dünya'da nerede ise büyün kadınların büyük ilgi gösterdiği en keyifli el işleri arasında şüphesiz bebek Örgü, dantel, tığ işi nakış işlemeleri oya örnekleri bulunmaktadır. Türk kadınlarınında geleneksel zevkleri arasında bulunan ve sahip oldukları gelenekler sayesinde de dünyadaki diğer hanımlara büyük bir fark açmalarını sağlayan özel bir artıları bulunmaktadır.

Türk kadını bu özelliği sayesinde milyonlarca farklı oya, dantel, nakış işleme örneği geliştirmiş hatta bunu uluslar arası bir ticaret alanına bile çevirebilmiştir. Bunlar arasında hiç şüphesiz Anadolu el dokuması halı işlemeleri bulunmaktadır. Bizlerde Bilgiozetim.com ekibi olarak bu konuda sizlere bir kaç örgü örneği sunmak istedik.

Yazımızın devamında sizleri hayrete düşürecek el işleri örnek resimleri paylaşacağız. İlerleyen yazılarımızda ise değerli bayanlarımıza özel birbirinden güzel yüzlerce farklı örgü modeli yayınlamaya çalışacağız. Dilerseniz sizlerde özellikler araştırdığınız ve bulamadığınız nakış, örgü, dantel, oya işlemeleri örnekleri yapılışları hakkında arayışlarınızı yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizler için araştırıp yayınlamaya devam edeceğiz.
En Güzel El işi Örgü Dantel Örnek Resimleri
 Örgü Yelek Modelleri
  Örgü Terlik Patik Modelleri
 Örgü Hırka Modelleri
 Örgü Kazak Modelleri
 Örgü Çanta Modelleri


EmoticonEmoticon