Show TV Güldür Güldür Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak ?

Daha önce ATV kanalı ekranlarında beşer beşer adı ile yayınlanan program daha sonra Fox TV' kanalına transfer oldu. 2013 2014 Güldür güldür bu haftaki konukları kim hangi kanalda? Yeni kanalında adı değişen ve  Güldür Güldür olarak yayın hayatına devam eden eğlence, mizah, koomedi ağırlıklık program artık yine aynı Güldür Güldür adıyla Show TV ekranlarında yayına devam edecek.

Türkiye'nin özell ve popüler kanalları arasında bir çok kez yer değiştiren Güldür Güldür programını kim sunuyor? sorusunun yanıtını da kosa süre içerisinde araştırıp sizlere sunacağız. Ayrıca program sunucusu kimdir kaç yaşında nereki hayatı hakkında bilgi, vikipedi ve biyografi detaylarını da aktarmaya çalışacağız.

Eğlenceli komedi programı Güldür Güldür hangi kanalda başlayacak? ve yayın tarihi nedir sorusunun da kesin yanıtını kısaca aktaralım 8 Eylül 2013 tarihinde itibarıyla yeni sezonda yeni bölümleriyle Show TV'de ekranlarında izleyici ile buluşacak. Bilgiozetim.com ekibi olarak programın hangi günlerde, hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağı netleştiğinde sizler için paylaşacağız.

1 yorum so far

su gibiyi çok seviyom başka bi kanada yayınlansın


EmoticonEmoticon